FAYDALI BİLGİLER

Salyangoz Kreminin Yaşlılığa Etkileri

Salyangoz özünün İçerdiği glikolik asit sebebiyle Helixturca / Dr. Helix ürünleri hızlıca vücut tarafından emilir. Bu asit ile birlikte cilt görünümünde farklılıklar elde edilir.


Salyangoz Kremi Yaşlanmayı Önler Mi?

Salyangoz mukusunun içinde allantoin, glikolik asit, kolajen, elastin ve e vitamini bulunmaktadır. Tüm bu maddeler cildi besleyen yapı taşlarıdır. Helixturca / Dr. Helix ürünlerinde gerçek salyangoz özü (mukusu) kullanılır.


Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır?

Kadın veya erkek farketmeksizin en iyi cilt bakımı rutini sağlamak için hangi yaşta olursanız olun cildinizi sabah akşam olmak üzere günde iki kez temizlemeli, ardından bir tonik ile desteklemeli ve cildinizi nemlendirmelisiniz. Cildinizi sabah ve akşam günde iki kere cilt tipinize uygun bir ürün ile temizleyerek makyajdan veya dış etkenlerden kaynaklı kir, yağ, toz vb. maddelerden arındırdıktan sonra Helixturca / Dr. Helix Yaşlanma Karşıtı Onarıcı krem veya Leke kremini kullanabilirsiniz.


Salyangoz Kremi Nedir?

Salyangoz mukusunun içinde allantoin, glikolik asit, kolajen, elastin ve e vitamini bulunmaktadır. Tüm bu maddeler cildi besleyen yapı taşlarıdır. Gerçek salyangoz özlü krem salyangozların mukusu ile üretilmektedir.